Zapraszamy do spotkania z nami podczas Evertiq EXPO 2025 w Warszawie.
Impreza odbędzie się 23 października na Stadionie PGE Narodowym.
Będziemy czekali na Państwa na stoisku nr 41 .
Na
stoisku będzie można poznać produkty z
nowych linii w naszej ofercie:
ept
- connectors - złącza miniaturowe, systemowe i sygnałowe
do automatyki i przemysłu,
PROVERTHA -
złącza D-Sub.
Zaprezentujemy
również szeroką gamę produktów takich firm jak:
FERROXCUBE -
rdzenie ferrytowe, akcesoria i produkty EMI, rdzenie proszkowe,
WEISSER -
karkasy i obudowy do transformatorów kształtkowych, ferrytowych i
toroidalnych,
VACUUMSCHMELZE -
elementy indukcyjne i rdzenie z materiałów nanokrystalicznych,
ADELS-Contact -
złącza do transformatorów, systemowe złącza oświetleniowe,
złącza porcelanowe i steatytowe,
WAASNER -
kształtki z blachy transformatorowej,
EURO-CONN,
EURO-BLOCK - wszechstronne systemy połączeń,
ACP -
potencjometry montażowe węglowe lub cermetowe, pokrętła,
ERNI -
złącza systemowe i sygnałowe do automatyki i przemysłu, płyty
bazowe, obudowy na szynę,
UCHIYA -
bimetalowe wyłączniki termiczne,
ILME -
złącza do automatyki, energetyki, kolejnictwa i przemysłu
spożywczego,
THINKING
Electronic - warystory, termistory, czujniki temperatury,
zabezpieczenia ESD,
AICTech
(Hitachi AIC) - kondensatory elektrolityczne
wysokonapięciowe,
FROLYT -
kondensatory elektrolityczne THT, SMD, Pseudo-SMD,
SWITRONIC -
przełączniki.